Formule 1-renstal Ferrari wil ook vrouwelijke coureurs meer kans geven in de autosport. Teambaas Mattia Binotto kondigde deze week aan dat het Italiaanse team extra energie gaat steken in de opleiding. · Lees verder »
In een open brief richtte Anderlecht zich gisteravond tot de fans, om meer uitleg te geven over het project dat gelanceerd werd na de komst van Vincent Kompany. ,,We hebben een plan om de club in drie jaar tijd weer naar de top te... · Lees verder »
Hoffenheim begint wat weg te zakken uit de subtop van de Bundesliga. De formatie van de Nederlandse coach Alfred Schreuder verloor vrijdag op eigen veld van FC Augsburg (2-4). · Lees verder »
Jürgen Locadia heeft 1899 Hoffenheim vrijdagavond in de Bundesliga ondanks een doelpunt niet voor een nederlaag kunnen behoeden. De ploeg van coach Alfred Schreuder ging thuis met 2-4 onderuit tegen FC Augsburg. · Lees verder »
Geert Nentjes heeft niet voor de eerste stunt op het WK darts kunnen zorgen. De 21-jarige Nederlander hield in de eerste ronde lange tijd gelijke tred met de Belg Kim Huybrechts, maar moest alsnog met 2-3 zijn meerdere erkennen. · Lees verder »
Willem II staat in ieder geval twee dagen op de derde plek van de Eredivisie. De Tilburgers waren vrijdag met 1-2 te sterk voor medesubtopper sc Heerenveen, die thuis nog ongeslagen was. · Lees verder »
FC Volendam heeft vrijdagavond de tweede periodetitel in de Keuken Kampioen Divisie veroverd dankzij een 4-1-zege op MVV Maastricht. In Leeuwarden verloor koploper SC Cambuur de topper tegen Jong Ajax met 0-2. · Lees verder »
FC Volendam is kampioen geworden van de tweede periode in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van trainer Wim Jonk hield door een thuiszege van 4-1 op MVV Maastricht de concurrenten Jong Ajax en SC Cambuur achter zich. · Lees verder »
Jelle Klaasen heeft vrijdag de openingswedstrijd gewonnen op het WK darts in Londen. De Alphenaar won met 3-1 van Kevin Burness en treft later op de avond in de tweede ronde titelverdediger Michael van Gerwen. Geert Nentjes werd meteen... · Lees verder »
In het handbal worden gerust twee doelpunten in een minuut gemaakt en is de keeper meestal de sleutel tot succes. Dit is hoe je de WK-finale tussen Nederland en Spanje zondag volgt als een kenner. · Lees verder »