De laadpassen van elektrische auto's zijn moeiteloos te kopiëren. Dat bevestigt Dave Maasland, CEO van beveiligingsbedrijf ESET, donderdag na berichtgeving van NOS. Volgens Maasland zijn de laadpassen waarmee eigenaren van elektrische... · Lees verder »
In de extra beveiligde rechtbank op Schiphol wordt vandaag het proces tegen de verdachten in de liquidatiezaak rondom de voortvluchtige Ridouan Taghi hervat. Het is de eerste openbare zitting sinds de moord op advocaat Derk Wiersum, die... · Lees verder »
Elke week gidst NRC je richting een duurzaam leven. · Lees verder »
Bas van Putten gaat innerlijk een beetje stuk als de Volvo’s zo onterend naar hun Audi-universum lonken. · Lees verder »
In de documentaire ‘Mijn seks is stuk’ onderzoekt Lize Korpershoek waarom ze geen zin heeft. Adriaan van Dis sloeg daarover in een gesprek met haar een meewarige toon aan, terwijl zijn vroegere werk er ook niet om loog. · Lees verder »
Rondom de rechtbank op Schiphol staan donderdagochtend de nodige zwaarbewapende marechaussees voor het proces van de liquidatiebende rond de voortvluchtige Ridouan Taghi. In de extra beveiligde zaal vinden donderdag en vrijdag inleidende... · Lees verder »
Met Menno Snel, Mark Rutte en Klaas Dijkhoff. Ook elke ochtend De Haagse Stemming in je inbox? Schrijf je in! · Lees verder »
Hoe breekt Nederland uit de sleur? Deze week elke maandag zwemles geven. · Lees verder »
Er moet snel een groot onderzoek komen naar de oorzaak van de grote muizenplaag die meerdere delen van het land momenteel teistert. De schade is enorm en niemand weet waar de plaag vandaan komt. · Lees verder »
De Britten kiezen donderdag een nieuw parlement. De vervroegde verkiezingen zijn uitgeschreven vanwege de politieke chaos die in het Verenigd Koninkrijk heerst. Premier Boris Johnson hoopt op een duidelijke overwinning om zijn... · Lees verder »